لیست وبلاگ های رایگان و معروف ایرانی و خارجی در سال1400

لیست وبلاگ های رایگان

در این مقاله لیست وبلاگ های رایگان را جمع کرده ام که فعال هستند.این وبلاگ های معروف توسط خود من مورد استفاده قرار میگیرد و شامل بهترین وبلاگ های ایرانی و سرویس های وبلاگدهی خارجی در سال 1400 میباشد.برای اطلاع از این وبلاگ ها ادامه مقاله را از سئو 098 دنبال کنید.

لیست وبلاگ های رایگان و معروف ایرانی

در زیر لیست وبلاگ های رایگان و معروف ایرانی آورده شده است.هنگام ساختن وبلاگ باید به اسپم اسکور و اعتبار دامنه آن توجه ویژه ای داشته باشید.هر چه اسپم اسکور وبلاگ بیشتر باشد ارزش لینک های شما در آن وبلاگ کمتر است و برعکس.
همچنین اعتبار دامنه بالاتر نشان دهنده بالا بودن ارزش وبلاگ است.
رتبه الکسا هر چقدر عدد پایین تری را نشان دهد نشان دهنده تعداد مخاطبان بیشتر آن وبلاگ است که همه این موارد برای شما در جدول آورده شده است.

1- بلاگ دات آی آر blog.ir

بلاگ دات آی آر از وبلاگ های برتر و معروف است که سال ها سابقه کار دارد.و شما میتوانید بعد از ساختن اکانت محتوای خود را در آن منتشر نمایید. بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

لیست وبلاگ های رایگان-وبلاگ بلاگ دات آی آر
وبلاگ بلاگ دات آی آر


درباره این وبلاگ از زبان خودشان:

بلاگ بیان رسانه ای است برای متخصصان و اهل قلم تا با ساخت یک وبلاگ حرفه‌ای بتوانند حضور موثرتری در فضای مجازی اینترنت داشته باشند. سعی ما در بلاگ بر این است تا فرصت استفاده از امکانات پیشرفته و حرفه ای متناسب با شان جامعه ایرانی را به ساده ترین نحو ممکن فراهم آوریم. تلاش کرده ایم تا فضایی متفاوت را در وب فارسی شکل دهیم و بستری بسازیم برای نخبگان، محققان، متخصصان، هنرمندان و اهل قلم تا بتوانند فارغ از دغدغه های فنی و حاشیه ای، بر تولید و نشر آثار خود تمرکز کنند.

اعتبار دامنه یا DA59
اسپم اسکور( spamscore)20%
رتبه الکسا در جهان2,380
رتبه الکسا در ایران93


2- بلاگ اسکای

بلاگ اسکای جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگ اسکای جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

لیست وبلاگ های رایگان
لیست وبلاگ های رایگان

بلاگ اسکای ابزاری است که به شما کمک می کند تا هر زمانی که مایل بودید، بلافاصله به انتشار ایده‌ها، افکار و دیدگاه‌هاﯼ خود بپردازید. بلاگ اسکای محیطی را به عنوان وبلاگ یا بلاگ در محدوده صفحات وب در اختیار شما می‌گذارد و شما با استفاده از این محیط می‌توانید به آسانی یک سایت اختصاصی داشته باشید.

اعتبار دامنه یا DA58
اسپم اسکور( spamscore)11%
رتبه الکسا در جهان6,445
رتبه الکسا در ایران230


3-پارسی بلاگ

پارسی بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.پارسی بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

بهترین وبلاگ های ایرانی
بهترین وبلاگ های ایرانی

آيا حرفهاي نگفته زيادي داريد كه دوست داريد بيان كنيد؟ آيا در زندگي روزمره به نكات ريز و درشت بسياري بر مي‌خوريد كه بدتان نمي‌آيد آنها را در جايي بنويسيد؟ آيا در مورد مسائل اجتماعي ، فرهنگي و سياسي ايران و جهان نظراتي داريد كه مايليد همه از آنها مطلع شوند؟ آيا با دوربينتان عكس و فيلم‌هايي مي‌گيريد كه ارزش ديدن دارد؟وبلاگ، جايي است براي همه‌ي اينها و بسياري كارهاي ديگر.

ما در پارسي بلاگ امکانات لازم را براي ايجاد و مديريت يک وبلاگ خوب بصورت رايگان براي شما گرد آورده‌ايم.

اعتبار دامنه یا DA53
اسپم اسکور( spamscore)8%
رتبه الکسا در جهان24,117
رتبه الکسا در ایران742

4-رز بلاگ

رز بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.رز بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

وبلاگ های معروف
وبلاگ های معروف

رزبلاگ خدمات سایت ساز را بصورت رایگان به شما کاربر گرامی ارائـه مـی دهد. امید است خدمـات گروه رزبلاگ مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. تمــام سعـی ما ارائه خدمـات حرفـه ای بصـورت رایگان برای کاربران ایرانیست و همواره بیش از پیش برای خدمات رسانی به ایرانیان و افزایش محتوا و ارزش وب فارسی تلاش خواهیم کرد. به عنوان یک مجموعه غیرانتفاعی، مـا آزاد هستیم تا به نمـایندگی از شمــا، نوآوری‌هـای بی‌دریغ انجـام دهیم. داشتن سایت و مدیریت آسان و بی دغدغه ی آن، از مهم ترین خواسته های ایرانیان سراسر جهان است تا بتوانند با حداقل هزینه های مالی، زمانی و امکاناتی صاحب یک سایت قوی، امن و با امکانات زیاد و استثنایی باشند. تیم مدیریت رزبلاگ، با بهره گیری از کارشناسان و صاحب نظران، بهترین ها را برای شما به ارمغان آورده و خواهد آورد….

اعتبار دامنه یا DA48
اسپم اسکور( spamscore)28%
رتبه الکسا در جهان8,739
رتبه الکسا در ایران283

5-لوکس بلاگ

لوکس بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.لوکس بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

لوکس بلاگ
لوکس بلاگ

لوکس بلاگ

لوکس بلاگ یک سرویس ایجاد وبلاگ رایگان است که توسط آن میتوانید مطالب و نوشته های خود را در دنیای اینترنت منتشر کنید

لوکس بلاگ از تمامی کد های قالب لوکس بلاگ : بلاگفا : رز بلاگ و غیره کاملا پشتیبانی میکند

در لوکس بلاگ با ایجاد یک وبلاگ رایگان میتوانید از فروم ساز و فروشگاه ساز اینترنتی رایگان استفاده نمایید. دامنه های فعال لوکس بلاگ به شرح زیر است:

LoxBlog.Com & LXB.ir & LoxBlog.iR & GLXweb.ir & LoxTarin.Com & PMCblog.Com

اعتبار دامنه یا DA51
اسپم اسکور( spamscore)11%
رتبه الکسا در جهان23,396
رتبه الکسا در ایران710

6-وبلاگ ویرگول

وبلاگ ویرگول جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.وبلاگ ویرگول جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

وبلاگ ویرگول
وبلاگ ویرگول

ویرگول از وبلاگ های جدید و بسیار کاربرپسند است که مورد توجه تعداد زیادی از کابران ایرانی قرار گرفته است.در ویرگول میتوانید محتوای های بسیار جذاب برای کابران خود تهیه و منتشر نمایید.

اعتبار دامنه یا DA47
اسپم اسکور( spamscore)9%
رتبه الکسا در جهان2,414
رتبه الکسا در ایران97


7-نیلو بلاگ

نیلو بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.نیلو بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

نیلو بلاگ
نیلو بلاگ

نیلوبلاگ ابزاری است که به شما کمک می کند تا هر زمانی که مایل بودید، بلافاصله به انتشار ایده‌ها، افکار و دیدگاه‌هاﯼ خود بپردازید. نیلوبلاگ محیطی را به عنوان وبلاگ یا بلاگ در محدوده صفحات وب در اختیار شما می‌گذارد و شما با استفاده از این محیط می‌توانید به آسانی یک سایت اختصاصی داشته باشید.

اعتبار دامنه یا DA41
اسپم اسکور( spamscore)3%
رتبه الکسا در جهان46,302
رتبه الکسا در ایران1,393

8-سایت ورزشی طرفداری

طرفداری اولین رسانه مستقل و شبکه اجتماعی ورزشی فارسی زبان است.
مستقل به معنی برخورد حرفه‌ای و اخلاقی برای مطلع کردن کاربر از اصل خبر و جدا کردن تحلیل از آن است.
در این راستا طرفداری وابسته به نهادی نیست و سعی می‌کند برای حفظ این استقلال از طریق فروش اشتراک و تبلیغات صرفا تجاری هزینه‌های خود را تامین کند.

طرفداری
طرفداری

سایت ورزشی طرفداری با رویکرد شبکه اجتماعی از دوم خرداد 1391 شروع به کار کرد. این سایت به صورت تخصصی به فوتبال جهان می پردازد، این سایت شبکه اجتماعی ورزشی است بدین صورت که هر کس که علاقمند است نویسنده ورزشی شود میتواند با ساخت یک حساب کاربری در این سایت شروع به کار کند.

طرفداری عقیده دارد اگرچه ممکن است هیچوقت بهترین نباشد اما می‌تواند شرایط موجود را حتی با امکانات کم به چالش بکشد، راز این موفقیت فقط و فقط تلاش صادقانه است.

اعتبار دامنه یا DA42
اسپم اسکور( spamscore)2%
رتبه الکسا در جهان1,266
رتبه الکسا در ایران54

9-بلاگفا

بلاگفا جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگفا جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

بلاگفا
بلاگفا

بلاگفا یک ابزار قدرتمند برای ساخت و مدیریت وبلاگ است. بلاگفا به شما کمک می‌کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید.

اعتبار دامنه یا DA40
اسپم اسکور( spamscore)23%
رتبه الکسا در جهان1,699
رتبه الکسا در ایران75

10-آوا بلاگ

آوا بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.آوا بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

آوابلاگ
آوابلاگ

آوابلاگ ابزاری حرفه ای برای ساخت وبلاگ رایگان میباشد.

امکاناتی که در محیط وبلاگ ها موجود هست از بهترین و کاربردی ترین ابزار های مورد نیاز یک وبلاگ نویسی شیرین است.

اعتبار دامنه یا DA39
اسپم اسکور( spamscore)24%
رتبه الکسا در جهان66,233
رتبه الکسا در ایران1,628

11-تون بلاگ

تون بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.تون بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

تون بلاگ
تون بلاگ

در سایت تون بلاگ شما می توانید برای خودتان یک وبلاگ ایجاد کنید و به معرفی کسب و کار خود بپردازید و با ارسال محتوای خوب و کار شده بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید.

برخی از ویژگی های سرویس وبلاگدهی تون بلاگ به شرح زیر است :

عدم نمایش هر گونه تبلیغ و پیام بر روی وبلاگ ها
 اختصاص یک زیر دامنه برای هر یک از وبلاگ نویسان بصورت User.toonblog.ir
 امکان ایجاد و مدیریت آسان مطالب با ادیتور پیشرفته و قدرتمند فارسی
 امكان موضوع بندی كردن وبلاگ و اضافه کردن زیر مجموعه
 امكان ارسال نظر خصوصی
 قابلیت درج لینک دوستان در قسمت پیوندها
 امکان انتخاب قالب اصلی از میان قالب های ریسپانسیو (واکنش گرا)
 سیستم آماری بسیار دقیق و حرفه ای
 امکان مشاهده امار وبلاگ به صورت چارت های تفکیکی و دقیق
 امکان ثبت وبلاگ در فهرست وبلاگها
 توصیه میکنیم قبل از ثبت وبلاگ صفحه راهنمای سایت تون بلاگ را مطالعه نمایید.

اعتبار دامنه یا DA34
اسپم اسکور( spamscore)1%
رتبه الکسا در جهان210,512
رتبه الکسا در ایران5,621


12-بلاگ تز

بلاگ تز جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگ تز جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

بلاگ تز
بلاگ تز

سیستم وبلاگدهی بلاگ تز يک ابزار قدرتمند براي ساخت و مديريت وبلاگ است . بلاگ تز به شما کمک مي‌کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اينترنت منتشر کنيد.

سايت بلاگ تز براي کاربران خود امکانات و شرايط زير را بصورت رايگان و در محيطي فارسي فراهم مي‌سازد.

اعتبار دامنه یا DA34
اسپم اسکور( spamscore)22%
رتبه الکسا در جهان263,012
رتبه الکسا در ایران8,650

13-مونو بلاگ

مونو بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.مونو بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

مونو بلاگ
مونو بلاگ

مونوبلاگ ساخت وبلاگ رایگان سيستمي است قدرتمند و با سئوی بسیار بالا كه به شما اين امكان را ميدهد تا بتوانيد به سادگي سایت شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد . ثبت سایت در مونوبلاگ به صورت رايگان مي باشد و شما ميتوانيد به سادگي سایت مورد نظر خود را ايجاد نمائيد, ارزش وب فارسی تلاش خواهیم کرد. به عنوان یک مجموعه غیرانتفاعی، مـا آزاد هستیم تا به نمـایندگی از شمــا، نوآوری‌هـای بی‌دریغ انجـام دهیم. داشتن وبلاگ و مدیریت آسان و بی دغدغه ی آن، از مهم ترین خواسته های ایرانیان سراسر جهان است تا بتوانند با حداقل هزینه های مالی، زمانی و امکاناتی صاحب یک وبلاگ حرفه ای، امن و با امکانات زیاد و استثنایی باشند.

اعتبار دامنه یا DA34
اسپم اسکور( spamscore)28%
رتبه الکسا در جهان135,374
رتبه الکسا در ایران3,528

14-دی بلاگ

دی بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.دی بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

دی بلاگ
دی بلاگ

بیش از 6 سال است که فعال می باشد، وبلاگ های ثبت شده در این سیستم به سرعت در موتور جستجوگر گوگل ایندکس می شوند، وبلاگ شما در دی بلاگ می تواند محل مناسبی برای شناساندن بهتر وب سایت اصلی کسب و کار شما به موتور جستجوی گوگل باشد.

اعتبار دامنه یا DA34
اسپم اسکور( spamscore)6%
رتبه الکسا در جهان242,683
رتبه الکسا در ایران6,762

15-رویا بلاگ

رویا بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.رویا بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

رویا بلاگ
رویا بلاگ

رویا بلاگ ابزاری است پیشرفته برای ساخت وبلاگ حرفه ای رایگان و سایت ساز حرفه ای .

اعتبار دامنه یا DA33
اسپم اسکور( spamscore)17%
رتبه الکسا در جهان74,728
رتبه الکسا در ایران2,171


16-راتا بلاگ

راتا بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.راتا بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

راتابلاگ
راتابلاگ

 راتابلاگ سيستمي است قدرتمند كه به شما اين امكان را ميدهد تا بتوانيد به سادگي سایت شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد . ثبت سایت در راتابلاگ به صورت رايگان مي باشد و شما ميتوانيد به سادگي سایت مورد نظر خود را ايجاد نمائيد.

اعتبار دامنه یا DA32
اسپم اسکور( spamscore)9%
رتبه الکسا در جهان293,364
رتبه الکسا در ایران8,391

17-فارسی بلاگ

فارسی بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.فارسی بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

فارسي بلاگ
فارسي بلاگ

فارسی بلاگ یک ابزار قدرتمند و حرفه ای است که به شما این امکان را می دهد وبلاگ خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و در مورد موضوعات مورد علاقه , خلاقیت و رشد , مهارت های تخصصی و تجربه ها با دیگران به گفتگو بپردازید و مطالب خود را با آنها در سراسر وب به اشتراک بگذارید ما اعتقاد داریم چالش یه کار سرگرم کننده و موجب رشد و توسعه افراد در سراسر جامعه می شود .

اعتبار دامنه یا DA31
اسپم اسکور( spamscore)10%
رتبه الکسا در جهان61,528
رتبه الکسا در ایران1,705

18-بلاگ 88

بلاگ 88 جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگ 88 جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

بلاگ88
بلاگ88

» بـ۸۸ـــــــــلاگ، سيستمي است بروزترین و قدرتمند با سئوی بسیار بالا كه به شما اين امكان را ميدهد تا بتوانيد به سادگي سایت شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد و به شما کمک می کند تا به سرعت و آسانی اطلاعات، مطالب، مقالات و خاطرات خود را در دنیای بزرگ اینترنت به انتشار محتواي خود بپردازيد، ثبت سایت به صورت مجانی و رايگان مي باشد، ميتوانيد به سادگي سایت مورد نظر خود را ايجاد نمائيد. داشتن وبلاگ و مدیریت آسان و بی دغدغه ی آن، از مهم ترین خواسته های ایرانیان سراسر جهان است تا بتوانند با حداقل هزینه های مالی، زمانی و امکاناتی صاحب یک وبلاگ حرفه ای، امن و با امکانات زیاد و ویژه باشند. 

اعتبار دامنه یا DA30
اسپم اسکور( spamscore)28%
رتبه الکسا در جهان204,512
رتبه الکسا در ایران6,515

19-بلاگ راز

بلاگ راز جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگ راز جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

بلاگ راز
بلاگ راز

بلاگ راز ابزاری است پیشرفته برای ساخت وبلاگ و سایت حرفه ای

با امکانات فوق العاده و حرفه ای سایت ساز رایگان بلاگ راز ، سئوی بسیار قوی مطالب و وبلاگها همواره در صدر جستجوها باشید

اعتبار دامنه یا DA29
اسپم اسکور( spamscore)5%
رتبه الکسا در جهان267,467
رتبه الکسا در ایران10,072

20-آرام بلاگ

آرام بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.آرام بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

آرام بلاگ
آرام بلاگ

آرام بلاگ

تجربه ای جدید از وبلاگ نویسی با طعمی از آرامش و پشتیبانی

اعتبار دامنه یا DA29
اسپم اسکور( spamscore)22%
رتبه الکسا در جهان115,271
رتبه الکسا در ایران3,291


21-لیمو بلاگ

لیمو بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.لیمو بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

لیمو بلاگ
لیمو بلاگ

ساخت وبلاگ، لیمو بلاگ سيستمي است قدرتمند جهت ایجاد وبلاگ و ساخت وبلاگ و وبلاگ با سئوی بسیار بالا كه به شما اين امكان را ميدهد تا بتوانيد به سادگي سایت شخصي خود را ساخته و به انتشار محتواي خود بپردازيد . ثبت سایت در لیمو بلاگ به صورت رايگان مي باشد و بعد از ساخت وبلاگ رایگان، شما ميتوانيد به سادگي سایت مورد نظر خود را ايجاد و مدیریت نمائيد, ارزش وب فارسی تلاش خواهیم کرد. به عنوان یک مجموعه غیرانتفاعی، مـا آزاد هستیم تا به نمـایندگی از شمــا، نوآوری‌هـای بی‌دریغ انجـام دهیم. داشتن وبلاگ و مدیریت آسان و بی دغدغه ی آن، از مهم ترین خواسته های ایرانیان سراسر جهان است تا بتوانند با حداقل هزینه های مالی، زمانی و امکاناتی صاحب یک وبلاگ حرفه ای، امن و با امکانات زیاد و استثنایی باشند.

اعتبار دامنه یا DA26
اسپم اسکور( spamscore)23%
رتبه الکسا در جهان192,223
رتبه الکسا در ایران5,317

22-عصر بلاگ

عصر بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.عصر بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

عصر بلاگ
عصر بلاگ

در سایت عصر بلاگ شما می توانید برای خودتان یک وبلاگ ایجاد کنید و به معرفی کسب و کار خود بپردازید و با ارسال محتوای خوب و کار شده بازدید وبلاگ خود را افزایش دهید.

اعتبار دامنه یا DA26
اسپم اسکور( spamscore)18%
رتبه الکسا در جهان1,015,728
رتبه الکسا در ایران43,790

23-آس بلاگ

آس بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.آس بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

آس بلاگ
آس بلاگ

در سایت آس بلاگ شما می توانید یک وبلاگ برای خود ثبت کنید، مطالب مرتبط با معرفی کسب و کار خود را ارسال کنید و با توجه به سئوی مناسب دامنه آس بلاگ و قالب های ریسپانسیو و سئو شده ای که برای وبلاگها طراحی شده است ورودی مناسبی از موتورهای جستجو دریافت کنید.

اعتبار دامنه یا DA25
اسپم اسکور( spamscore)20%
رتبه الکسا در جهان639,131
رتبه الکسا در ایران19,009

24-فام بلاگ

فام بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.فام بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

فام بلاگ
فام بلاگ

فام بلاگ خدمات وبلاگ نویسی را بصورت رایگان به شما کاربر گرامی ارائه می دهد. امید است خدمات سرویس ساخت وبلاگ فام بلاگ مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد. تمام سعی ما ارائه خدمات حرفه ای بصورت رایگان برای کاربران فارسی زبان است و همواره بیش از پیش برای خدمات رسانی به ایرانیان و افزایش محتوا و ارزش وبلاگ دهی تلاش خواهیم کرد.

اعتبار دامنه یا DA25
اسپم اسکور( spamscore)30%
رتبه الکسا در جهان215,792
رتبه الکسا در ایران5,882

25-نی نی وبلاگ

نی نی وبلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.نی نی وبلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

نی نی وبلاگ
نی نی وبلاگ

نی نی وبلاگ بستری برای ثبت عکس ها و خاطرات کودکان، گفتگو در موضوعات مربوط به کودک و خانواده، و به اشتراک‌گذاری نکته ها، ایده‌ها و تجربه های دوران بارداری و بچه داری است.

اعتبار دامنه یا DA22
اسپم اسکور( spamscore)1%
رتبه الکسا در جهان23,370
رتبه الکسا در ایران631

26-آرزو بلاگ

آرزو بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.آرزو بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

آرزو بلاگ
آرزو بلاگ

یادداشت لاریز، فیکیرلریز و اورک یازیلاریزی بوردا یازین و یایین؛ ایسته دیگیز فیکیرلری تعقیب ائدین و گونده لیک بحث لره قاتیلین.

بله همانطور که متوجه شدید این وبلاگ به زبان ترکی آذری است و برای استفاده از آن باید ترکی آذری بلد باشید و راه دیگری ندارد.

اعتبار دامنه یا DA26
اسپم اسکور( spamscore)8%
رتبه الکسا در جهان216,561
رتبه الکسا در ایران9,437

27-وبلاگ ایدات

وبلاگ ایدات جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.وبلاگ ایدات جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

وبلاگ ایدات
وبلاگ ایدات

وبلاگ ایدات از وبلاگ هایی جدید و محلی برای مقالات فارسی و فروشگاه دیجیتال است.

اعتبار دامنه یا DA18
اسپم اسکور( spamscore)6%
رتبه الکسا در جهان139,842
رتبه الکسا در ایران3,616

28-وبلاگ مداد

وبلاگ مداد جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.وبلاگ مداد جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

وبلاگ مداد
وبلاگ مداد

داستانتان را با مداد آغاز کنید

تجربیات ناب شما در کار و زندگی می‌تواند الهام‌بخش افرادی شود که به دنبال یک تلنگر هستند تا زندگی‌شان را متحول کنند. چرا این تلنگر از داستان شما شروع نشود؟

اعتبار دامنه یا DA24
اسپم اسکور( spamscore)4%
رتبه الکسا در جهان62,774
رتبه الکسا در ایران1,586

29-همراه بلاگ

همراه بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.همراه بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

همراه بلاگ
همراه بلاگ

سرویس وبلاگ دهی همراه بلاگ مکانی مناسب برای انتشار توضیحات و معرفی کسب و کار شما و یا معرفی وب سایت شما می باشد.

همچنین می توانید با اتصال دامنه به وبلاگ خود محتوای وبلاگ خود را مانند یک سایت جداگانه منتشر کنید.

اعتبار دامنه یا DA17
اسپم اسکور( spamscore)4%
رتبه الکسا در جهان589,044
رتبه الکسا در ایران85,353

30-بلاگیکس

بلاگیکس جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.بلاگیکس جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.
به شخصه این وبلاگ را بسیار دوست دارم با اینکه چندان اعتبار دامنه ندارد ولی اسپم اسکور آن بسیار پایین است و مهم تر از همه طراحی و رابط کاربری بسیار بسیار عالی دارد.حتما پیشنهاد میکنم ازین وبلاگ استفاده کنید.

بلاگیکس
بلاگیکس

بلاگیکس، ساخت وبلاگ رایگان، مدرن، حرفه ای

وبلاگ نویسی مدرن رو با چند کلیک تجربه کن!

اعتبار دامنه یا DA16
اسپم اسکور( spamscore)0%
رتبه الکسا در جهان183,317
رتبه الکسا در ایران7,017

31-اسپورت بلاگ

اسپورت بلاگ جزو لیست وبلاگ های رایگان است که بسیار میتواند برای انتشار محتوای شما مناسب باشد.اسپورت بلاگ جزو بهترین وبلاگ های ایرانی است و نیز میتوان آن را از وبلاگ های معروف به شمار آورد که میتواند به رشد کسب و کار یا مقالات شما کمک کند.

اسپورت بلاگ
اسپورت بلاگ

اسپورت بــلاگ یک مدیریت محتوای حرفه ای برای ساخت و مدیریت وبلاگ سایت به زبان فارسی می باشد . شما بدون داشتن کوچکترین دانشی از وبلاگ نویسی یا طراحی سایت می توانید وبلاگ یا سایت خود را مدیریت کنید.همواره سعی ما در جهت ارائه خدمات بهتر و کارسازبرای کاربران خود می باشد . تلاش بی وقفه مدیریان شرکت اینترنت گستران پارس نت و شرکت شبکه هزاره سوم برای ارائه خدمات بهتر به کاربران ایرانی سراسر جهان و افزایش محتوا و ارزش و بالا بردن قدرت ایرانیان سراسر دنیا تلاش خواهد کرد . این دو شرکت در نظر دارد خدمات خود به کاربران گسترده تر کند.

اعتبار دامنه یا DA14
اسپم اسکور( spamscore)9%
رتبه الکسا در جهان349,590
رتبه الکسا در ایران13,178

سرویس های وبلاگدهی خارجی

در زیر چند نمونه از سرویس های وبلاگدهی خارجی را آورده ایم:

بلاگر

بلاگر از سرویس های وبلاگدهی خارجی بسیار معروف در دنیا است . بلاگر یک سیستم مدیریت محتوای آنلاین آمریکایی است که وبلاگ‌های چند کاربره را با ورودی‌های دارای مهر زمانی فعال می‌کند. آزمایشگاه Pyra آن را قبل از خریداری شدن توسط گوگل در سال 2003 توسعه داد. Google میزبان وبلاگ ها است که می توان از طریق زیر دامنه blogspot.com به آنها دسترسی داشت.

بلاگر-سرویس وبلاگدهی خارجی
اعتبار دامنه یا DA99
اسپم اسکور( spamscore)0%
رتبه الکسا در جهان141
رتبه الکسا در هند62

وبلاگ سایت وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و منبع باز است که به زبان PHP نوشته شده و با پایگاه داده MySQL یا MariaDB جفت شده است. ویژگی ها شامل معماری پلاگین و سیستم قالب است که در وردپرس به عنوان Themes نامیده می شود. سایت وردپرس یک وبلاگ نیز دارد که براحتی میتوان در آن اکانت ایجیاد کرد و مقالات و محتوای خود را در آن قرار داد.

wordpress
اعتبار دامنه یا DA95
اسپم اسکور( spamscore)1%
رتبه الکسا در جهان60
رتبه الکسا در آمریکا58

سنتر بلاگ

سنتر بلاگ یک سرویس وبلاگدهی خارجی به زبان فرانسوی است.البته شما میتوانید با مترجم گوگل از این وبلاگ استفاده کنید و بک لینک های قدرتمنی دریافت نمایید.این سرویس وبلاگدهی در سال 2005 تاسیس شده است.

اعتبار دامنه یا DA40
اسپم اسکور( spamscore)0%
رتبه الکسا در جهان32,642
رتبه الکسا در آمریکا26,500
4.7/5 - (3 امتیاز)

آیا این مطالب برایتان مفید بود؟

Similar Posts

One Comment

  1. متاسفانه وبلاگ نویسی دیگه جواب نمیده و روز به روز داره به پایان عمرش نزدیک میشه و یکی یکی سرویس های وبلاگ دهی یا جمع میشن یا غیرفعال میشن. از طرفی ، به روز نبودن سیستم های وبلاگ دهی هم تو این مورد بی تاثیر نیست و اینکه مثلا سرویس های وبلاگ دهی هنوز مثل 10 سال قبل کلی فیلد موقع ثبت نام میخواد پر کنیم که این خیلی وقت گیره و با روحیات کاربرای فعلی سازگار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *